आइपिएलमा बेस्ट बलिङमा सन्दिप लामिछानेको तहल्का ९१ बलरमा पहिलो नम्बरमा५ जेठ । काठमाडौं
पहिलो खेलमैं प्रभाव छोड्दै ६.२५ को औसतमा बलिङ गर्दै प्रभाव जमाएका नेपालका सन्दिप लामिछानेले दोस्रो खेलमा यसमा अझै  सुधारगर्दा पहिलो नम्बर प्राप्त गरेका छन् । दिल्लीले चेन्नईलाई ३४ रनले हराएको खेलमा सन्दिपले ४ ओभरमा २१ रन दिंदा एक विकेट लिए ।

चेन्नईविरुद्ध सन्दिपले ५.२५ को औसतमा बलिङ गरेका हुन् । योसँगै सन्दिप बेस्ट बलिङ इकोनोमी सूचीको पहिलो नम्बरमा पुगेका छन् । ९१ बलरकाे सूचीमा सन्दिप पहिलाे नम्बरमा छन् । उनीभन्दा प्रभावशाली बलरहरू निक्कै पछाडी छन् । यस अघि तेस्रो नम्बर सन्दिप दुई म्याचको दुई इनिङमा ८ ओभर बलिङ गर्दा ४६ रन दिंदा ५.७५ को औसतमा बल फालेका हुन् । उनीपछि राजस्थान रोयल्सका इस सोधीको औसत ५.९३ छ । तेस्रो स्थानमा रहेका हैदरावादका सन्दिप शर्मा ६.३१ औसतसहित तेस्रो नम्बरमा छन् ।

शुक्रबार राती भएको खेलमा सन्दिपले सुरेश रैनाको विकेट लिएका थिए । सन्दिप शुक्रबारका खेलमा स्टाइलिस प्लेयर हुँदै एक लाख भारू पुरस्कार जित्न सफल भएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्