बढी शुल्क लिने मेडिकल कलेजका सञ्चालकलाई गिरफ्तार गर्न अनेरास्ववियूको माग८ मंसिर, काठमाडौं– सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) निकट विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियुले बढी शुल्क लिने मेडिकल कलेजका सञ्चालकलाई गिरफ्तार गरी कारवाही गर्न माग गरेको छ ।

अनेरास्ववियुले विज्ञप्ती जारी गर्दै सरकारले तोकेको भन्दा बढी शुल्क लिने कलेज सञ्चालकलाई गिरफ्तार गरी कारबाही अघि बढाउन सरकारसँग माग गरेको हो । अनेरास्ववियुका संयोजक ऐन महर र सह संयोजक रञ्जित तामाङद्धारा हस्ताक्षर गरेको विज्ञप्तिमा निर्धारित समयभित्र सहमतिको कार्यान्वयन नगरिए मेडिकल कलेजहरुको एफिलेशन खारेज गर्न समेत माग गरिएको छ । अनेरास्ववियूले गण्डकी, यूनिभर्सल र चितवन मेडिकल कलेजमा भइरहेको प्रदर्शनप्रति ऐक्यबद्धता जनाउँदै ती कलेजमा विद्यार्थीमाथि गरिएको दमन सह्य नहुने समेत जनाएको छ । यूनिभर्सल मेडिकल कलेज, गण्डकी मेडिकल कलेज, चितवन मेडिकल कलेजमा आन्दोलनरत विद्यार्थीहरुमाथि गरिएको दमन, षडयन्त्र र ज्यानमार्ने सम्मका धम्कीहरुले हामीलाई थप आक्रोशित बनाएको छ ।

अनेरास्ववियूले पछिल्लोपटक दिएको १५ दिनको समयसीमा भित्र शुल्क कार्यान्वयन र समायोजन गर्न माग गरेको छ । आफूहरुको मागप्रति व्यवस्था गरिए कडा आन्दोलनमा उत्रने चेतावनी समेत अनेरास्वविय दिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्