जम्मू–कश्मीरमा आतंकबादी र सुरक्षबल विच मुठभेड जारीसुरक्षा बलका एक जवान घाइते, थप विवरण आउन बाँकी


एजेन्सी– जम्मू–कश्मीरको बारामूला जिल्ला को सोपोर कस्बेमा सुरक्षा बल र आतंकवादिबिच शनिवार मुठभेड़ शुरू भएको छ । मुठभेडमा सेना का एक जवान घाइते भएको एबीपी न्युजले जनाएको छ ।
सोपोर को वारपोरा इलाकामा आतंकवादि रहेको सूचना पाएपछि सुरक्षाकर्मीले घेरा हाली खोजतलास सुरु गरेको थियो । खोजतलासको दौरान लुकेर बसेका आतंकवादी समूहले सुरक्षाकर्मीमाथि आक्रमण गरेपछि दोहोरो भिडन्त सुरु भएको हो । भिडन्त अहिले पनि जारी रहेको र आतंकवादी र सुरक्षर्कीमा के कति क्षती भयो भन्ने एकिन विवरण प्राप्त हुने नसकेको एबीपीले जनाएको छ ।
पुलिस के अधिकारी ने कहा कि इलाके में तलाश अभियान के दौरान छिपे हुए आतंकवादियों ने सुरक्षा बलों पर गोलियां चला दी। अधिकारी ने बताया कि बलों ने भी जवाबी कार्रवाई की जिससे मुठभेड़ शुरू हो गई। उन्होंने कहा कि मुठभेड़ जारी है। साथ ही उन्होंने बताया कि किसी के भी हताहत होने की खबर नहीं है।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्