रघुवीरले अनुशासन सिकाउँदै संसदीय समितिलाई भने- हामीलाई बोल्न बाध्य नपार्नूकाठमाडाैं : भाैतिक पूर्वाधार तथा यातायातमन्त्री रघुवीर महासेठले विकास तथा प्रविधि समितिकाे कार्य सञ्‍चालनप्रति आपत्ति जनाएका छन्। बिहीबार राखिएकाे बैठकमा सरकार जुन विषयमा र जाेसँग सम्बन्धित हाे त्यसैसँग उत्तरदायित्व हुने वातवरण बनाउन आग्रह गरे। बिहीबारकाे बैठकमा समितिले राष्ट्रिय बैरा संघकाे पनि उपस्थितिका लागि बोलाएपछि मन्त्रीले आपत्ति जनाएका हुन्।

केही साथीहरूको तर्फबाट धेरै पहिलेदेखि माग भएअनुसार बाेलाएका छाैँ´ समिति सभापति कल्याणी खड्काले भनेपछि मन्त्री महासेठले बाेल्ने समय मागेका थिए। उनले समिति नम्सभन्दा बाहिर गएर छलफल राखेकाे गुनासाे गरे। `सरकार समितिमाथि संसदमाथि जवाफदेही हुन्छ´ महासेठले भने, `स्टेक हाेल्डर राखेर हामीलाई बाेल्न बाध्य नपार्नू, याे नम्सकाे कुरा हाे जस्ताे लाग्दैन´ मन्त्रीले आपत्ति जनाएसँगै प्रतिनिधिलाई उपस्थिति गराइएन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्